Milano İtalya’da 1913 yılında Mario Prada ve Martino Prada kardeşler tarafından tarafından kurulan dünyanın en ünlü giyim ve aksesuar markalarından Prada, kadınlar ve erkekler için tasarlamış olduğu özel güneş gözlüğü koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Kendine güvenen, görkemli ve tarz sahibi kişiler Prada güneş gözlükleri farklarını ortaya koyuyor. Net çizgileri lüks ve sadelikle harmanlayan Prada güneş gözlükleri güçlü ve karizmatik modeller sunuyor. 

Yüz şeklinize göre pilot, çekik, damla, köşeli, kelebek gibi formlarda, 360 derecelik açılarla inceleyebileceğiniz Prada güneş gözlükleri arasından kendinize en çok yakışan modeli seçebilirsiniz. Tek renk, degrade ve ayna cam özelliklerine sahip olan Prada güneş gözlükleri aynı zamanda gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyor. Söz konusu şıklık olduğu zaman sizi en ön sıralara taşıyacak olan Prada güneş gözlükleri ile harikalar yaratabilirsiniz. 

Orijinal kutusu, 2 yıllık üretici garantisi, temizleme spreyi ve silme bezi ile en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilen Prada güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 30 gün içinde Gözmar Optik  noktalarına götürerek değişim işlemini yapabilir, 14 gün içinde ise iade edebilirsiniz. Süresiz olarak Atasun Optik noktalarından ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırabileceğiniz Prada güneş gözüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan özel fırsatlarla sahip olmak için tek tık yeterli!